Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Projektmérnök, elektronikai terület » Ref.: AR-0939

Projektmérnököt keresünk elektronikai területre védelmi ipari partnerünk részére Budapestre a 6. kerületbe.

Feladatok:

  • Közreműködés új termékek kifejlesztésében
  • Együttműködés a menedzsmenttel és a fejlesztői csapattal az új termékötletekkel kapcsolatban
  • Piackutatási feladatok ellátása ill. a piacon jelenlévő hasonló termékek funkcióinak a feltérképezése
  • Új termékek bemutatása a menedzsmentnek és az ügyfeleknek
  • Felügyeli a termék prototípusainak és a termék gyártási folyamatait
  • Teszteli a prototípust a funkcionalitás, az egyszerű használat és a hosszú élettartam szempontjából
  • Találkozókon, konferenciákon való részvétel

Elvárások:

  • Műszaki végzettség mechatronikai, elektronikai vagy automatizálási területen
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Autóipari vagy más hasonló elektronikai területen szerzett tapasztalat
  • K+F területen szerzett tapasztalat
  • Képes a tervezési koncepciókat fizikai tárgyakká lefordítani
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office és műszaki tervező szoftverek magabiztos ismerete
  • Kiváló probléma megoldó készség
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Precizitás és képes a határidők pontos betartására
  • Utazási hajlandóság (évente 3-4 alkalommal külföldre)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Exkluzív munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Érdekes, változatos projektek

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület