Állásajánlat » Építőipar / Energetika » Projektmenedzser » Ref.: AR-0715

Projektmenedzsert keresünk lakásépítéssel foglalkozó külföldi partnerünk részére.

Feladatok:

  • Fő- és alvállalkozók kiválasztásának menedzselése
  • Ütem-, műszaki- és költségvetési terv készítése és folyamatos nyomon követése
  • Határidők pontos betartása a projekt során
  • Kapcsolattartás a projekt összes résztvevőjével (építészek, fő- és alvállalkozók)
  • Kapcsolattartás a hivatalos szervekkel, engedélyek beszerzése
  • Riportok, jelentések elkészítése a vezetőség részére

Elvárások:

  • Építőmérnöki végzettség
  • Min. 3 év lakásépítésben szerzett tapasztalat
  • ArchiCAD ismerete
  • MS Office ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye: Budapest