Állásajánlat » Informatika » Projekt menedzser » Ref.: AR-0575

Hazai tulajdonú rendszerintegrátor partnerünk részére keresünk projekt menedzsert.

Feladatok:

  • Projektek teljes életciklusának felügyelete, indítás és zárás, változások kezelése
  • Aktív részvétel az ajánlatadásban, pre-sales támogatás
  • Szerződés és beszerzés menedzsmentje
  • Projektekkel kapcsolatos külső (ügyfelek, gyártók, disztribútorok, alvállalkozók) és belső (kereskedelem, pénzügy, logisztika, kontrolling, mérnökök) kapcsolattartás
  • Projekt-finanszírozás tervezése és ellenőrzése
  • Projekt terjedelem, kockázat és lehetőség menedzsmentje
  • Cég portfoliójának, belső rendszereinek, folyamatainak elsajátítása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki / informatikai / gazdasági végzettség
  • Szolgáltatói oldalon szerzett legalább 3-5 éves projektmenedzsment tapasztalat
  • Projekt menedzsment módszertani elemek ismerete
  • Releváns MS Office, MS Project, MS Viso ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Műszaki szemléletű problémamegoldó képesség, rendszerszintű gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség
  • Konfliktuskezelési készség
  • Önállóság, proaktivitás, precizitás, kitűnő időgazdálkodás, feladat priorizálás

Előnyök:

  • Projektmenedzsment minősítés (IPMA, PMI stb.)
  • EU által finanszírozott pályázati projektekben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő komplex projektek
  • Cég által támogatott képzési lehetőség
  • Stabil cég nyújtotta biztonság
  • Kellemes munkahelyi légkör, emberi léptékű csapat

Munkavégzés helye: Budapest