Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Product manager » Ref.: AR-0635

PRODUCT MANAGER munkatársat keresünk törökbálinti ipari automatizálással foglalkozó partnerünk részére.

Feladatok:

  • Új termékek bevezetésének kezelése, az értékesítés támogatása
  • Megváltozott vagy kifutó termékek kezelése
  • Bemutató panelok, anyagok, minták, kapcsolódó dokumentációk kezelése
  • Termékekhez, cikkszámokhoz kapcsolódó adatok és tartalmak kezelése
  • Weboldal tartalmának kezelése
  • Online katalógus tartalmának és adatainak kezelése
  • Különféle online konfigurátorok tartalmának és adatainak kezelése
  • Nyomtatott és online katalógusok, egyéb kiadványok adatainak és tartalmának a kezelése

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret
  • Lotus Notes, SAP ismeret
  • Logikus, strukturált gondolkodás és munkavégzés
  • Barátságos, nyitott személyiség
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Barátságos csapat, korszerű munkakörnyezet
  • Kiszámítható, stabil, nemzetközi hátterű cég
  • High-tech, folyamatosan bővülő termékek és megoldások

Munkavégzés helye: Törökbálint