Állásajánlat » Pénzügy » Pénzügyi vezető » Ref.: AR-0711

Pénzügyi vezetőt keresünk dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú bio élelmiszerek és étrend-kiegészítők gyártásával illetve nagykereskedelmével foglalkozó partnerünk részére.

Feladatok:

  • A számviteli és a pénzügyi rendszer kialakítása, működtetése a cég növekedésének megfelelően.
  • Vállalatirányítási rendszer bevezetésének támogatása
  • Javaslatok, pénzügyi tervek elkészítése a növekedési ütemtervnek megfelelően
  • Gazdálkodási, pénzügyi, számviteli, könyvviteli feladatok felelős teljes körű irányítása
  • Havi/negyedéves/éves zárással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Időszakos adatok, beszámolók, riportok, pénzügyi elszámolások összeállítása
  • Kapcsolattartás a cég könyvelőjével és könyvvizsgálójával ill. az adó- és egyéb hatóságokkal
  • Könyvvizsgálatban való részvétel, éves beszámolók készítése
  • Pénzeszközök hatékony felhasználásának ellenőrzése, banki kapcsolattartás, kintlévőségek kezelése
  • Szerződések kezelése, szerződéskötési és döntés előkészítési folyamatok koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 5 év pénzügyi vezetői tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelési, számviteli és adózási ismeretek
  • Microsoft Office magas szintű gyakorlati ismerete
  • Lelkesítik a kihívások
  • Sikerélményt jelent számára, ha felépíthet valamit

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kiváló karrierlehetőség

Munkavégzés helye: Budapest