Állásajánlat » Felsővezetés » Pénzügyi vezető » Ref.: AR-0676

Pénzügyi vezetőt keresünk ipari szegmensben tevékenykedő partnerünk részére.

Feladatok:

  • Pénzügyi és adminisztrátor csapat operatív munkájának irányítása
  • Gazdálkodási, pénzügyi, számviteli, könyvviteli feladatok felelős irányítása
  • SAP SBO pénzügyi folyamatainak felügyelete, fejlesztése
  • Havi területi eredmények kimutatása
  • Belső riportok, elemzések készítése (jutalékelszámolások)
  • Szerződéskötési-döntéselőkészítési folyamatok irányítása
  • Adózási folyamatok koordinálása, stratégia megalkotása
  • Számviteli folyamatok koordinálása, stratégia megalkotása
  • Könyvvizsgálatban való részvétel
  • Társterületek részére elemzések készítése
  • Kontrolling folyamatok irányítása
  • Pályázati elszámolásokban való aktív részvétel
  • Kimutatások készítése tulajdonos felé
  • Leltárak koordinálása, kiértékelése
  • Banki kapcsolattartás
  • Befektetések figyelése, stratégia kidolgozása
  • Vagyon gazdálkodás
  • Ügyvezető helyettesítése

Elvárások:

  • Releváns felsőfokú gazdasági végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Min. 3-5 év gyártó vagy szolgáltató cégnél szerzett vezetői tapasztalat

Előnyök:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk:

Amit nyújtunk

  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Budapest