Állásajánlat » Pénzügy » Pénzügyi ügyfélkapcsolati munkatárs, nemzetközi filmes jogokkal foglalkozó cég » Ref.: AR-0959

Pénzügyi ügyfélkapcsolati munkatársat keresünk magabiztos angol nyelvtudással filmjogokkal foglalkozó partnerünk részére Budapest belvárosába filmes és televíziós projektek pénzügyi támogatására.

Feladatok:

  • Jogdíjfizetések és a pénztári bevételek nyomon követése és jelentése
  • Önállóan dolgozik saját projektjein, nyomon követi az összes kapcsolódó jogi kötelezettséget
  • Riportok elkészítése excelben és a cég saját rendszerében
  • Az ügyfelek jogosultságainak kiszámítása a számviteli jelentések és a szerződések alapján
  • Kapcsolattartás közvetlenül a vállalat ügyfeleivel, beszállítóival és jogi képviseletével
  • Közvetlen kommunikáció a vállalat nemzetközi ügyfeleivel és bankjaival

Elvárások:

  • Gazdasági egyetemi/főiskolai végzettség és pénzügyi háttér szükséges – jó numerikus készség
  • Minimum fél év 1 év pénzügyi és ügyfélkezelési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Erős angol nyelvtudás (helyesírás, nyelvtan és írásjelek), kiemelkedő szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Megérti az angol nyelvű jogi dokumentumokat
  • Pontosság
  • Magabiztos Microsoft Excel felhasználó
  • Szívesen dolgozik nemzetközi munkakörnyezetben
  • Képes a prioritások meghatározására, erős time menedzsment
  • Az önmotiváció, a rugalmasság, a proaktivitás és a megbízhatóság kulcsfontosságú
  • A banki megfelelési eljárások ismerete előny
  • Ügyfélközpontúság

Amit kínálunk:

  • Tapasztalt hazai és nemzetközi szakemberekből álló csapat
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Betekintés a nemzetközi filmiparba
  • Szinvonalas munkakörnyezet Budapest belvárosában
  • Rugalmasság és nyugodt légkör egy kicsi, de multinacionális vállalkozásnál

Munkavégzés helye: Budapesti iroda és Home Office