Állásajánlat » Pénzügy » Pénzügyi ügyfélkapcsolati munkatárs, nemzetközi filmes jogokkal foglalkozó cég » Ref.: AR-0937

Pénzügyi ügyfélkapcsolati munkatársat keresünk filmes és televíziós jogokkal foglalkozó partnerünk részére Budapestre a 6. kerületbe.

Feladatok:

  • A globális jogdíjkifizetések monitorozása és riportolása
  • Önálló projektmunkák, jogi kötelezettségek nyomonkövetése
  • A TV-s és filmes projektekkel kapcsolatos számviteli jelentések elkészítése MS Excelben és a cég saját jelentéskezelő rendszerében
  • Az ügyfelek jogosultságainak kiszámítása a számviteli jelentések és a megállapodások alapján
  • Részvétel a közvetlen csapat feladataiban, pl. kollégák jelentéseinek ellenőrzése
  • Szoros együttműködés a társaság jogi, pénzügyi és adatcsoportjával
  • Közvetlen kapcsolattartás a vállalat ügyfeleivel, beszállítóival és jogi képviseletével
  • Közvetlen kommunikáció a vállalat ügyfeleivel és bankjaival függetlenül (USA-ban, Ausztráliában, Ázsiában és Európában, így bizonyos rugalmasságra van szükség a munkaidő tekintetében

Elvárások:

  • Pénzügyi vagy más közgazdasági végzettség, esetleg valamilyen matematikával kapcsolatos végzettség
  • Pénzügyi és/vagy ügyfélkezelési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló angol nyelvtudás, amelyet szóban és írásban is magas szinten tud használni
  • Képes angol nyelvű jogi dokumentumok megértésére
  • MS Office magabiztos használata, különösen Excel
  • Erős numerikus és elemző készség
  • Jól érzi magát nemzetközi munkakörnyezetben
  • Képes priorizálni a feladatai között
  • Proaktív hozzáállás, jó időmenedzsment, pontosság, rugalmasság

Előnyök:

  • Banki megfelelőségi eljárások ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Igényes irodai környezet az Andrássy utcában
  • Jó csapat
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület