Állásajánlat » Pénzügy » Pénzügyi munkatárs román nyelvtudással » Ref.: AR-0716

Pénzügyi munkatársat keresünk futárszolgálattal foglalkozó partnerünk részére tárgyalóképes román nyelvtudással.

Feladatok:

  • Bejövő és kimenő számlák nyilvántartása és kezelése Access adatbázisban
  • Lekérdezések kezelése
  • Fizetési emlékeztetők kiküldése az ügyfeleknek
  • Vevői számlákkal kapcsolatos panaszkezelés és számlák korrekciója
  • Alul és túlfizetések kezelése
  • Klíring
  • Számlák előkészítése a külsős könyvelő számára
  • Együttműködés az ügyfélszolgálati osztállyal
  • Kapcsolattartás a román leányvállalattal
  • Részvétel a havi és éves zárási folyamatokban
  • Készpénzes fizetések kezelése Access adatbázisban

Elvárások:

  • Releváns pénzügyi végzettség
  • Min. 2 éves pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű román nyelvtudás
  • MS office ismeret, főként magabiztos exel tudás
  • Precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos
  • Határidők betartása

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás
  • Valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil céges háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria

Munkavégzés helye: Budapest XII., Széll Kálmán tér közelében