Állásajánlat » Pénzügy » Pénzügyi menedzser, belga bútorgyártó vállalat, Heves megye, Recsk » Ref.: AR-1022

Pénzügyi menedzsert keresünk prémium ágyakat és kiegészítőket gyártó és forgalmazó belga partnerünk magyarországi vállalatához Recskre.

Feladatok:

  • Naplókönyvelések-, eredmény- és mérlegegyeztetések
  • Kapcsolattartás a bankkal
  • Bankba történő befizetések, regisztrációk előkészítése
  • Bérszámfejtés és költségvetés megtervezése
  • Forgótőke kezelése, számlázás előkészítése, kintlévőségek ellenőrzése
  • Havi zárások elkészítése
  • Jelentések elkészítése
  • Az éves pénzügyi kimutatások elkészítése (költség, hulladék, beruházás stb.)
  • ÁFA bevallások és társadalombiztosítási bevallások kitöltése
  • A törvényi előírások betartásának biztosítása Magyarországon
  • Hitelek és támogatások beszerzése és cégbiztosítások követése

Elvárások:

  • Pénzügy és/vagy számviteli felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 év releváns tapasztalat
  • Angol nyelvtudás előny, de nem feltétel
  • Jó kommunikációs készség
  • Képes priorizálni és tartani a határidőket
  • Önállóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó és benzin kártya
  • Igényes munkakörnyezet
  • Heti pár nap home office lehetőség megbeszélés szerint

Munkavégzés helye: Heves megye, Recsk