Állásajánlat » Pénzügy » Pénzügyi kontroller » Ref.: AR-0661

Pénzügyi kontrollert keresünk művészeti területen működő budapesti partnerünk részére.

Feladatok:

  • A cégcsoport pénzügyi és kontrolling rendszerének kialakítása és üzemeltetése,
  • Folyamatos riportolás az ügyvezetés felé, heti, havi és eseti riportok, kimutatások készítése
  • Költségadatok elemzése
  • Cashflow kimutatás heti frissítése/előkészítése ügyvezetés részére
  • Éves költségtervezés támogatása
  • Terv – tény összehasonlítások készítése, eltérések okainak feltárása, magyarázata
  • Kapcsolattartás partnerekkel
  • Kapcsolattartás a könyvelővel
  • Szerződések, számviteli bizonylatok (számlák, teljesítésigazolások, megrendelések stb.) pénzügyi ellenőrzése
  • Bejövő és kimenő számlák ellenőrzése, számlázás, a vonatkozó szerződések, teljesítésigazolások szerint
  • Költséghely és költségviselő struktúra karbantartása, kiegészítése a vonatkozó kódokkal
  • Szállítói számlák, készpénzes számlák rögzítése adatbázisba
  • Készpénzes ki- és befizetések regisztrálása, kezelése, forintpénztárak ellenőrzése
  • Banki utalások feltöltése netbanki rendszerbe
  • Adatszolgáltatás a bérszámfejtés részére – szabadságok, ledolgozott munkaórák összegyűjtése bérszámfejtő részére

Elvárások:

  • Min. 5 éves szakmai tapasztalat pénzügy területen
  • Min. 3 éves tapasztalat kontrolling munkakörben
  • MS Dynamics, Outlook, Excel és Word magas szintű ismerete
  • Felhasználói szintű Windows és Internet ismeretek
  • Folyamatmenedzselési képesség
  • Projektmenedzseri gyakorlat vagy készség
  • Stratégiai és rendszerszemléletű gondolkodás
  • Nagyfokú precizitás, gyakorlatias megközelítés
  • Jó problémamegoldókészség

Előnyök:

  • Kontrolling és adatbázis rendszer kiépítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Útiköltség térítés
  • Cafeteria
  • Mozgalmas munka
  • Szakmai továbbképzések
  • Karrier lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest