Állásajánlat » Pénzügy » Pénzügyi gyakornok » Ref.: AR-0943

Pénzügyi gyakornokot keresünk heti 20-25 órában üzleti tanácsadással és beruházásösztönzéssel foglalkozó partnerünk részére Budapestre az 1. kerületbe.

Feladatok:

  • A csapat napi munkájának támogatása
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Partnerek üzleti-pénzügyi tervének elkészítésében való részvétel
  • Partnerek folyó támogatási ügyeinek pénzügyi elszámolásában történő támogatása
  • Kísérő anyagok elkészítésében való támogatás

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok pénzügyi vagy számviteli területen
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó-képesség
  • Eredményorientált hozzáállás
  • Heti 20-25 óra munkavégzés hosszútávon
  • Önállóság, terhelhetőség, precíz munkavégzés
  • Haladó szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, Power Point)

Előnyök:

  • Gyors tanulási készség
  • Tapasztalat pályázatok lebonyolításával, pénzügyi elszámolásával kapcsolatban
  • Jól fogalmazási készség
  • Tapasztalat üzleti- és pénzügyi tervek elemzésében
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Gyakornoki fizetés
  • Fél éves határozott idejű munkaszerződés vagy hallgatói munkaszerződés
  • Szakmai gyakorlati igazolás, amennyiben erre szükség van
  • Kölcsönös elégedettség esetén hosszú távú lehetőség
  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Exkluzív budai munkakörnyezet
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Változatos, izgalmas feladatok
  • Több terület átfogó megismerése

Munkavégzés helye: Budapest