Állásajánlat » Pénzügy » Pénzügyi gyakornok, 1. kerületi tanácsadó cég » Ref.: AR-1009

Pénzügyi gyakornokot keresünk beruházási, jogi tanácsadással foglalkozó partnerünk 1. kerületi irodajába koreai partnerekkel kapcsolatos feladatok ellátására.

Feladatok:

  • A csapat napi munkájának a támogatása
  • A cág kiemelt koreai partnereivel való kapcsolattatás
  • Kiemelt koreai partnerek pénzügyi tervének elkészítésében való részvétel
  • Kiemelt koreai partnerek folyó támogatási ügyeinek pénzügyi elszámolásának támogatása
  • Kísérő anyagok elkészítésének támogatása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok jogi, pénzügyi, számviteli területen
  • Üzleti tanácsadáshoz megfelelő kommunikációs és problémamegoldó-képesség
  • Eredményorientált hozzáállás
  • Heti 20 vagy 40 óra munkavégzés hosszútávon
  • Önállóság, terhelhetőség, precízitás
  • Angol nyelvtudás
  • Koreai nyelvtudás
  • MS office ismerete

Amit kínálunk:

  • Gyakornoki fizetés
  • Jó csapat
  • Kiváló szakemberektől tanulhatsz

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye