Állásajánlat » Pénzügy » Pénzügyi asszisztens, fitness terem » Ref.: AR-0912

Pénzügyi asszisztens munkatársat keresünk fitness termet üzemeltető budapesti partnerünk részére a belvárosba.

Feladatok:

  • Partnerek, dolgozók adatainak teljeskörű kezelése
  • Szerződések, kondíciók naprakész nyomon követése
  • Csoportos órák koordinálásban és elszámolásában történő részvétel
  • Teljesítési igazolások koordinálása
  • Táblázatok, kimutatások, riportok, jelentések, mögöttes adatok kezelése
  • Kintlévőség kezelés koordinálása
  • Banki átutalások koordinálása, jóváhagyatása
  • Kapcsolattartás könyvelőkkel
  • Recepció elszámoltatása, készletgazdálkodás

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Fitnesz teremben szerzett tapasztalat és Wellness Gate program ismerete előny
  • Angol nyelvtudás
  • Gazdasági végzettség preferált
  • Precíz, munkájára igényes személyt keresünk, akinek jó a kommunikációs és szervező képessége, képes betartani és betartatni a határidőket

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési- és előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest