Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Pénzkezelési osztályvezető » Ref.: AR-0649

Pénzkezelési osztályvezető  munkatársat keresünk prémium divatmárkákat forgalmazó partnerünk részére.

Feladatok:

  • Pénztárkezelés vezetése
  • Pénzkészletért való felelősség
  • A napi bevétel feldolgozása és könyvelése
  • A főpénztárhoz kapcsolódó ellenőrző feladatok ellátása
  • Elektronikus adatfeldolgozó rendszerek kezelése és felügyelete
  • Emberi erőforrások tervezése és irányítása
  • Munkatársak pénztárkezelésre vonatkozó képzése
  • Munkatársak útiköltség elszámolásának elkészítése
  • A pénztárterületen szükséges eszközök rendelése
  • Általános vevői panasz menedzsment

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Általános kereskedői szemlélet
  • Matematikai-logikai képesség
  • Készpénzkezelésrevaló felkészültség
  • Német vagy angol nyelv magabiztos ismerete
  • Vezetői készség, csapatorientáltság
  • Terhelhetőség, korrektség, barátságos fellépés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkahely
  • Felelősségteljes munkakör

Munkavégzés helye: Budapest