Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » PCB Designer, Elektromos hajtásrendszerekkel foglalkozó cég » Ref.: AR-1012

PCB Designer munkatársat keresünk autóipari hajtásláncokkal foglalkozó partnerünk részére Budapestre.

Feladatok:

  • NYÁK-tervek készítése az Altium Designerben
  • Projektek felállítása a megfelelő tervezési szabályokkal
  • Analóg és digitális NYÁK tervezés (nagy feszültségű, nagy  teljesítményű)
  • Végleges tervek értékelése gyárthatóság szempontjából
  • Komponensek és lenyomatok készítése
  • Komponens könyvtár kezelése
  • Verziók kezelése
  • Folyamatos folyamatfejlesztések támogatása, amelyek megbízható

Elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnöki vagy ehhez kapcsolódó műszaki végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Analóg és digitális áramkörök ismerete
  • Minimum 3 év gyakorlati tapasztalat PCB tervezésben
  • Autóipari tervezési és gyártási tapasztalat
  • Altium Designerrel szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat a jel- és tápellátás integritásában

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és cafeteria
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató munkahelyi közösség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség és új kihívások

Munkavégzés helye: Budapest