Állásajánlat » Egészségügy » Páciens koordinátor, egészségügyi végzettséggel » Ref.: AR-0887

Páciens koordinátort keresünk egészségügyi végzettséggel osztrák tulajdonú budapesti magánklinika részére magabiztos angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Páciensek szakszerű tájékoztatása a kezelésekkel kapcsolatban
  • Konzultációs és kezelési időpontok szervezése és koordinálása
  • Orvos munkájának adminisztratív támogatása
  • Folyamatos kapcsolattartás az orvossal és a pácienssel
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Leletek továbbítása a páciensek részére

Elvárások:

  • Egészségügyi végzettség
  • Néhány éves egészségügyi területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv magabiztos ismerete, napi szinten kell használni
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Páciens orientált hozzáállás
  • Kedves, segítőkész, lelkes, empatikus személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatban való együttműködési készség

Amit kínálunk:

  • Kimagasló fizetés
  • Igényes munkakörnyezet
  • Ausztriai betanulás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Megbecsülés

Munkavégzés helye: Budapest