Állásajánlat » Oktatás » Óvodapedagógus angol nyelvtudással » Ref.: AR-0476

Partnerünk, egy angol nyelvű magánóvoda részére angolul beszélő óvodapedagógusokat keresünk.

Feladatok:

  • Segíti a gyermeki személyiség kibontakozását az egyéni fejlődési ütem figyelembevételével
  • Érdekes, színvonalas óvodai foglalkozásokat készít elő és tart
  • Játékos formában, angolul foglalkozik a gyerekekkel, a nyelvtudáson kívül a nyelv szeretetét is átadja
  • Segíti a gyerekeket abban, hogy a magyar szokásokon felül más kultúrákat is megismerjenek
  • Aktívan együttműködik a családokkal

Elvárások:

  • Óvodapedagógus végzettség (Feltétlenül szükséges!)
  • Szakmai tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Energikus, gyermekszerető, vidám attitűd
  • Önállóság

Előnyök:

  • A brit "early years foundation" oktatási módszer ismerete, az ebben töltött igazolható gyakorlat
  • Muzikalitás

Amit kínálunk:

  • Exkluzív, modern, jól felszerelt munkakörnyezet
  • Kiemelkedő fizetés
  • Munkába járás támogatása
  • Megbecsülés, szakmai kihívások

Munkavégzés helye: Pest megye