Állásajánlat » Felsővezetés » Operatív vezető » Ref.: AR-0731

Operatív vezetőt keresünk dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú bio élelmiszerek, étrend-kiegészítők és kozmetikumok gyártásával illetve nagykereskedelmével foglalkozó partnerünk részére.

Feladatok:

  • Aktívan vesz részt a cégépítésben
  • Munkafolyamatokat ír le és optimalizál
  • Részt vesz az aktuális projektekben és tartja a határidőket
  • Megoldja a rábízott operatív teendőket és adminisztrálja azokat
  • Elősegíti a gazdaságos működését és hozzáadott értéket teremt
  • Részt vesz az ügyviteli rendszer bevezetésében
  • Részt vesz a kollégák betanításában és a napi munkaszervezésben

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági (kereskedelmi, üzleti) végzettség
  • Releváns területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési képesség

Előnyök:

  • Cégépítésben szerzett tapasztalat
  • Ügyviteli rendszer bevezetése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix fizetés
  • Karrier és fejlődési lehetőség
  • Szimpatikus csapat

Munkavégzés helye: Budapest 13. kerület