Állásajánlat » Marketing » Online és B2B marketing vezető » Ref.: AR-0713

Online és B2B marketing vezetőt keresünk dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú bio élelmiszerek és étrend-kiegészítők gyártásával illetve nagykereskedelmével foglalkozó partnerünk részére.

Feladatok:

  • Kreatív szövegírás
  • Social média posztok készítése, kezelése
  • Hírlevelek készítése küldése (webgalamb)
  • B2B adatbázis építés menedzselése
  • Weboldal kezelés
  • Média megjelenések kezelése: Kapcsolattartás az ügynökséggel, grafikussal, kreatívokkal
  • Stratégiai és operatív támogatás nyújtása az értékesítés részére
  • Havi riportok statisztikák, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben, minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Proaktív, sikerorientált szemlélet
  • SEO tudás
  • Szövegírásban szerzett tapasztalat
  • Képszerkesztő programok ismerete pl. Photoshop, Illustrator
  • MS Office programok ismerete

Előnyök:

  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye: Budapest