Állásajánlat » Egészségügy » Onkológus szakorvos » Ref.: AR-0885

Onkológus szakorvost keresünk osztrák tulajdonú budapesti onkológiai immunterápiával foglalkozó magánklinika részére angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • A betegek tesztelése és diagnosztizálása
  • Csontvelővizsgálat elvégzése
  • A betegek kórtörténetének elemzése
  • Laboratóriumi vizsgálatok elemzése (CAT, MRI)
  • Vérminták elemzése a fehér és vörösvérsejtek vizsgálata céljából
  • Különböző rákbetegségek kezelése
  • Véralvadási rendellenességek kezelése
  • Gyógyszerek felírása
  • Táplálkozási és életmódbeli tanácsok nyújtása
  • Részletes nyilvántartás vezetése a páciensek egészségügyi állapotával kapcsolatban
  • Kórtörténeti adatok elemzése és adatok felhasználása a megalapozott orvosi döntések meghozatalához
  • Konzultáció más orvosokkal és az egészségügyi személyzettel

Elvárások:

  • Szakorvosi végzettség
  • Angol nyelvismeret
  • MS Office ismerete
  • Elemző gondolkodásmód és jó problémamegoldó készség
  • Lelkes, motivált, empatikus, tanulni vágyó személyiség

Amit kínálunk:

  • Kimagasló fizetés
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Stabil hátterű cég
  • Megbecsülés
  • Fejlődési és karrierlehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb leírás:

További információ

Nagy Judit:  06 30 440 8877