Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Office manager, logisztikai központ » Ref.: AR-0752

Office managert keresünk magabiztos angol nyelvtudással törökbálinti logisztikai központ részére.

Feladatok:

  • Az ügyvezető és a csapat munkájának támogatása
  • Időpontok és tárgyalások szervezése
  • Ügyfelek kezelése telefonon, mailben és személyesen
  • Szerződések nyilvántartása, kezelése, iktatása és postázása
  • Kapcsolattartás partnerekkel
  • Kimutatások, jelentések elkészítése
  • Taggyűlések szervezése és jegyzőkönyvvezetés

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Precíz, talpraesett, jó problémamegoldó

Előnyök:

  • Facility management vagy logisztikai cégeknél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Törökbálint