Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Office manager » Ref.: AR-0729

Office managert keresünk vízgépészeti és víztechnológiával foglalkozó partnerünk részére Budapestre az 1. kerületbe.

Feladatok:

  • Új iroda nyitásának managelése
  • Fuvarozó partnerek kiválasztása
  • Számlázással, szállítással kapcsolatos teendők ellátása
  • Partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Postakezelés
  • Az iroda működésével, irodai beszerzésekkel kapcsolatos ügyek intézése
  • A vezetők napi munkájának támogatása
  • Riportok, kimutatások készítése
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása, fordítás, levelezés
  • Szerződések, egyéb dokumentumok nyilvántartása, iktatása

Elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Szállítmányozásban szerzett tapasztalat
  • Irodavezetői rutin
  • Műszaki affinitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Exkluzív munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest