Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Office manager angol nyelvtudással, filmjogokkal foglalkozó cég » Ref.: AR-0958

Office manager munkatársat keresünk magabiztos angol nyelvtudással filmjogokkal foglalkozó partnerünk részére Budapestre az V. kerületbe.

Feladatok:

  • Bejövő hívások kezelése
  • Vendégek fogadása és kiszolgálása
  • Posta kezelése és futárokkal való kapcsolattartás
  • Dokumentumok másolása, szkennelése, e-mailen való továbbítása
  • Vezetők számára adminisztratív jellegű támogatás nyújtása
  • Szoros együttműködés az Irodavezetővel, HR és IT vezetőkkel
  • Napi kapcsolattartás a kollégákkal, beszállítókkal írásban és szóban.
  • Vezetők üzleti útjához kapcsolódó szállásfoglalás és ügyintézés
  • Költségelszámolás elkészítése
  • A céges ERP rendszer frissítése
  • Diákok időbeosztásának koordinálása
  • Irodai és konyhai készletek figyelése és a megrendelések leadása
  • Céges rendezvények és azokhoz kapcsolódó beszerzések koordinálása
  • Egyéb adhoc jellegű beszerzések intézése
  • Tárgyaló foglalás kezelése
  • A konyha és a recepció rendjének fenntartása (pl.: mosogatógép elindítása, kipakolása, a nap végén a nyomtatónál hagyott dokumentumok megsemmisítése, stb.)

Elvárások:

  • Magabiztos nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Pontosság, precizítás
  • Nyitott, támogató, lelkes személyiség

Amit kínálunk:

  • Piacképes fizetés és juttatások
  • Medicover egészségbiztosítás
  • Modern munkakörnyezet
  • Barátságos és közvetlen hangulat
  • Belvárosi irodában történő munkavégzés
  • Állatbarát munkahely

Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb leírás:

  • Munkaidő: 9-17:30