Állásajánlat » Oktatás » Nevelőnő - tanítónő » Ref.: AR-0558

Megbízónk egy bécsi család keres megbízható nevelőnőt,tanítónőt aki felelős lesz a 8 éves gyermek iskolán kívüli tanításáért, neveléséért.

Feladatok:

  • A gyermek iskolán kívüli segítése a tanulásban.
  • A gyermek szociális életének, készségeinek fejlesztése.
  • Kiemelt figyelem a magyar nyelv pontos és szép használatára és a magyar kultúra megismertetésére.
  • A gyermek fejlődésének nyomon követése (szellemi, szociális, egészségügyi szempontokból).
  • Egyéb feladatok az Édesanya iránymutatásai alapján.

Elvárások:

  • Diszkréció, megbízhatóság.
  • Általános iskolai tanításban szerzett tapasztalat.
  • A magyar nyelv szép használata.
  • Személyi higiénia.
  • Nemdohányzó életmód.
  • Rugalmasság
  • Pozitív hozzáállás, segítőkészség.
  • Minimum alapfokú német vagy angol nyelvtudás.
  • Érvényes útlevél.

Amit kínálunk:

  • 10 nap munka, 10 nap szabadnap
  • Kiemelkedő bérezés

Munkavégzés helye: Külföld

Egyéb leírás:

Bécs – Ausztria, esetenként külföld.