Állásajánlat » Egyéb » Nevelőnő » Ref.: AR-0701

Megbízónk részére angolul jól beszélő tapasztalt nevelőnőt keresünk Nagykovácsiba, aki egy óvodás és egy alsós kislány iskolán kívüli tanításáért és neveléséért lenne felelős.

Feladatok:

  • A gyermekek iskolán kívüli segítése a tanulásban angol és magyar nyelven
  • A gyermekek szociális életének, készségeinek fejlesztése
  • Kiemelt figyelem a magyar nyelv pontos és szép használatára és a magyar kultúra megismertetésére
  • A gyermekek fejlődésének nyomon követése (szellemi, szociális, egészségügyi szempontokból)

Elvárások:

  • Hasonló pozícióban szerzett több éves tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Diszkréció, megbízhatóság
  • A magyar nyelv szép használata
  • Rugalmasság
  • Pozitív hozzáállás, segítőkészség
  • Nem dohányzó életmód

Előnyök:

  • Általános iskolai tanításban szerzett tapasztalat
  • Jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiváló munkakörülmények
  • Kiszámíthatóság

Munkavégzés helye: Nagykovácsi