Állásajánlat » Logisztika » Nemzetközi fuvarszervező angol nyelvtudással (Budapest) » Ref.: AR-0295

Nemzetközi szállítmányozással foglalkozó partnerünk csapatába angolul beszélő nemzetközi fuvarszervezőt keresünk.

Feladatok:

  • Nemzetközi közúti járatok tervezése, szervezése és lebonyolítása Németország, Ausztria, Svájc és Dánia viszonylaton
  • Megbízókkal való kapcsolattartás
  • Díjkalkuláció, árajánlatok készítése
  • Üzletfejlesztés, megbízói és alvállalkozói kör bővítése
  • Kapcsolattartás a vonatkozó belső részlegekkel
  • Megbízások kezelése, nyomon követése, felmerülő problémák koordinálása
  • Kapcsolattartás raktárral és vámügyintézővel
  • Egyéb a fuvarokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szállítmányozás területén szerzett 5 éves tapasztalat, aktuális piacismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, írásban és szóban
  • Excel, Word, internet felhasználói szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés, kreativitás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Előnyök:

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszútávon biztos munkahely
  • Versenyképes juttatás

Munkavégzés helye: Budapest