Állásajánlat » Agrár / Mezőgazdaság » Műszakvezető inszeminátor » Ref.: AR-0980

Inszeminátort keresünk szarvasmarha tenyésztő telepre Harsányba, Borsod megyébe.

Feladatok:

  • Involuciós, szaporodás biológiai kezelés végzése
  • Termékenyítés végzése, adatrögzítés
  • Elletés, ellés kontrollálása
  • Borjú kezelés végzése, felügyelete, adatrögzítés
  • Közreműködés a telephely rendjének kialakításában, fenntartásában
  • A műszakban lévő elletős, borjú nevelő, takarmányos, napos, fejők, felhajtók munkájának szervezése, elvégzendő munka kiadása, annak ellenőrzése

Elvárások:

  • Inszeminátor végzettség
  • Minimum 3 év aktív tapasztalat szarvasmarha állományban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Büntetlen előélet
  • B kategóriás jogosítvány
  • Munkájában pontos, felelőségteljes

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Egyéb leírás:

  • Állandó teljes munkaidős munka, határozatlan időre
  • Munkarend: 2 műszakos + hétvégi ügyelet
  • Időbeosztás: hétköznap 5-13 óra vagy 10-18 óra között
  • Hétvégén: ügyeleti rendben