Állásajánlat » Logisztika » Műszaki vezetőhelyettes » Ref.: AR-0751

Műszaki vezetőhelyettest keresünk törökbálinti logisztikai raktár részére.

Feladatok:

  • Az üzem hatékony működéséhez szükséges feltételek megszervezése
  • Műszaki dokumentációk előkészítése
  • Anyagszükséglet megtervezése és megrendelése
  • Tervek, ütemtervek, munkabeosztások elkészítése
  • Ajánlatadások és ajánlatkérések megírása
  • Felügyelete alá tartozó üzemegységek ellenőrzése
  • Az üzembiztonságának folyamatos fenntartása
  • A munkaterület rendjének és tisztaságának fenntartása
  • Felel az üzemben lévő gépek, berendezések karbantartásáért
  • Karbantartási terv kidolgozása
  • Az előírt ellenőrzések végrehajtása
  • Részt vesz az üzemi folyamatok fejlesztésében
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Optimális készletszint megállapítása
  • Beosztott munkatársak oktatásának koordinálása
  • Üzemeltetési költségek nyomonkövetése
  • Dokumentációk, jelentések elkészítése
  • Beosztott munkatársak irányítása, motiválása
  • Előírt létszámkeretek betartása

Elvárások:

  • Gépész szakközépiskolai végzettség
  • Minimum 3 éves releváns tapasztalat
  • Minimum 1 éves vezetői tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • MS Office és Autocad magabiztos ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Törökbálint