Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Műszaki ügyfélszolgálati munkatárs » Ref.: AR-0757

Műszaki ügyfélszolgálati munkatársat keresünk ipari automatizálással foglalkozó partnerünk részére Törökbálintra.

Feladatok:

  • Árajánlatok és megrendelések rögzítése, feldolgozása, elkészítése és vevők részére történő eljuttatása, archiválása
  • Árajánlatok, megrendelések, kiszállítások nyomon követése
  • Vevőkkel történő kapcsolattartás
  • Értékesítési csoport munkájának támogatása
  • Vevői adatok karbantartása
  • Reklamációk, visszáruk, minták kezelése
  • Szoros együttműködés a kereskedelmi, műszaki, logisztikai és pénzügyi osztállyal

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Műszaki ismeretek és affinitás
  • Releváns tapasztalat
  • MS Office és SAP ismeret
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • Barátságos, nyitott, problémamegoldó, csapatjátékos személyiség
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás előny
  • Lotus Notes ismeret előny

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, stabil, nemzetközi hátterű cég
  • Barátságos, lendületes, összetartó csapat
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Törökbálint