Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Műszaki szaktanácsadó mérnök, törökbálinti ipari automatizálási vállalat » Ref.: AR-0971

Műszaki szaktanácsadó mérnököt keresünk ipari automatizálási partnerünk részére Törökbálintra.

Feladatok:

  • Fogadja, műszakilag megoldja, és kidolgozza a külső és belső vevőktől érkező megkereséseket
  • Elkészíti a kapcsolódó műszaki dokumentációt
  • Műszaki támogatást nyújt a vevők és kollégák részére
  • Részt vesz a vevőknél a helyszíni feladatfelmérések végrehajtásában
  • Műszaki, problémamegoldó javaslatokat tesz a vevők igényeinek kielégítése érdekében
  • Szerződésekben vállalt feladatok szakszerű ellátásáért
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Műszaki dokumentáció kezelése

Elvárások:

  • Felsősokú műszaki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Műszaki rajz ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Proaktivitás és fejlődésre, tanulásra való nyitottság

Amit kínálunk:

  • Piacképes fizetés és juttatások
  • Karrier és fejlődési lehetőség
  • Igényes irodai környezet
  • Barátságos csapat

Munkavégzés helye: Törökbálint

Egyéb leírás:

  • Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk.