Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Műszaki szaktanácsadó, fluid process termékkör » Ref.: AR-0654

Műszaki szaktanácsadó kollégát keresünk törökbálinti ipari automatizálással foglalkozó piacvezető partnerünk részére.

Feladatok:

  • Műszaki szaktanácsadás, fluid és process termékkör (membrán szivattyúk, ipari szűrők, pozicionálók, folyamatszelepek, vegyszerálló termékek, nyomás- és áramlás szabályozók, temperálók)
  • A területet érintő megkeresések, projektek, feladatok műszaki megoldása, kidolgozása
  • A partnerek szakmai támogatása, akár személyesen is, a partner telephelyén (országosan)
  • A saját munkatársak, elsősorban az értékesítés szakmai támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Élelmiszeripari, gyógyszer- vagy vegyipari tapasztalat előnyt jelent
  • MS Office ismeret, Inventor vagy egyéb 3D-s tervező szoftver ismerete előnyt jelent
  • Logikus, strukturált gondolkodás és munkavégzés
  • Barátságos, nyitott személyiség, kíváncsiság az újdonság felé
  • Jó kommunikáció
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Lotus Notes, SAP ismerete
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, stabil, nemzetközi hátterű cég
  • Kreatív munka, folyamatos tanulási lehetőség
  • Betekintés az ipar széles és változatos területére
  • Barátságos, lendületes, összetartó csapat
  • Korszerű munkakörnyezet
  • High-tech, folyamatosan bővülő termékek és megoldások
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Törökbálint