Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Műszaki szaktanácsadó, e termék specialista » Ref.: AR-0653

Műszaki szaktanácsadó / e-termék specialistát keresünk törökbálinti ipari automatizálással foglalkozó piacvezető partnerünk részére.

Feladatok:

  • Műszaki szaktanácsadás, szakmai támogatás, SMC e-termékek speciális ismerete
  • Megkeresések műszaki megoldása és ajánlatra való kidolgozása
  • Projektek kidolgozása, megrendelések nyomon követése
  • Műszaki problémák gondos kivizsgálása, diagnosztizálása, megoldások kidolgozása
  • Piackutatási anyagok feldolgozása

Elvárások:

  • Műszaki végzettség – villamos szakirányú tudás
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • PLC & mikrokontroller programozásban jártas, AC/DC szervótechnika; léptetőmotoros hajtások; terepi buszrendszerek; szenzortechnika ismerete
  • Logikus, strukturált gondolkodás és munkavégzés
  • Barátságos, nyitott személyiség, kíváncsiság az újdonság felé
  • Jó kommunikáció
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Német nyelvtudás
  • SAP és Lotus Notes ismeret

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, stabil, nemzetközi hátterű cég
  • Kreatív munka, folyamatos tanulási lehetőség
  • Betekintés az ipar széles és változatos területére
  • Barátságos lendületes összetartó csapat, korszerű munkakörnyezet
  • High-tech, folyamatosan bővülő termékek és megoldások
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Törökbálint