Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Műszaki szaktanácsadó » Ref.: AR-0735

Műszaki szaktanácsadó (Field Application Engineer) keresünk ipari automatizálási partnerünk részére Törökbálintra.

Feladatok:

  • Műszaki szaktanácsadás fluid termékcsoporttal kapcsolatosan (chillerek, membrán szivattyúk, ipari szűrők, pozicionálók, vegyszerálló termékek, nyomás és áramlás szabályozók)
  • Sales team támogatása
  • Partnerektől, értékesítő kollégáktól, ill. az ügyfélszolgálattól kapott információk feldolgozása, termék/karbantartási ajánlatok kidolgozása
  • Komplett mérőszakaszok (áramlás, nyomás, hőmérséklet) összeépítése, partnereink üzemeiben technológiai mérések végrehajtása, kiértékelése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Ügyfelek rendszeres látogatása
  • Szükség esetén a műszaki kérdések egyeztetése külföldi kollégákkal
  • Műszaki problémák helyszíni kivizsgálása, diagnosztizálása, megoldási javaslatok kidolgozása
  • Prezentációk elkészítése

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat (pl. automatizálás, műszaki szaktanácsadás, mechatronika, penumatika, áramlástechnikai ismeret)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office
  • 3D tervező szoftver ismeret
  • Műszaki rajz készítési tapasztalat
  • Lotus Notes
  • B kategóriás jogosítvány
  • Proaktivitás és fejlődésre, tanulásra való nyitottság

Előnyök:

  • Hűtéstechnikai, élelmiszeripari, gyógyszer-vegyipari tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Inventor ismeret
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiszámítható, stabil, nemzetközi hátterű cég
  • Kreatív munka, folyamatos tanulási lehetőség
  • Barátságos összetartó csapat
  • High-tech, folyamatosan bővülő termékek és megoldások

Munkavégzés helye: Törökbálint