Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Műszaki szakfordító » Ref.: AR-0630

Műszaki szakfordító munkatársat keresünk törökbálinti ipari automatizálással foglalkozó partnerünk részére teljes munkaidőbe.

Feladatok:

  • Műszaki jellegű szövegek és cikkek fordítása
  • Termékvideók, animációk, prezentációk fordítása és kezelése
  • A megjelenő termékhirdetések rendjének kialakítása, feltöltése és kezelése
  • Shorttextek, longtextek, banerek és SAP textek fordítása és feltöltése
  • Online és nyomtatott katalógusok fordítása és kezelése
  • Közreműködés szakcikkek elkészítésében
  • Különféle online konfigurátorok fordítása, kezelése
  • Panelok, bemutató- és oktatóeszközök, katalógusok szövegének fordítása
  • E-learning fordítások elkészítése
  • Alapoktatások megtartása (idővel)
  • Oktatási poszterek, egyéb poszterek és roll-upok kezelése, fordítása, elkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki érdeklődés
  • Néhány éves releváns tapasztalat
  • Logikus, strukturált gondolkodás
  • Nyitott barátságos személyiség

Előnyök:

  • Műszaki végzettség
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Évi bónusz
  • Benzintámogatás
  • Változatos munkakör
  • Barátságos csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Pest megye