Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Műszaki rajzoló, tervező mérnök » Ref.: AR-0670

Műszaki rajzolót vagy tervező mérnök kollégát keresünk CAD rajzoló / Beépített oltórendszer tervező munkakörbe tűzvédelemmel foglalkozó partnerünk részére újpesti vagy szentendrei irodába.

Feladatok:

  • Beépített automatikus oltórendszer tervek digitális rajzainak elkészítése 2D / 3D-ben.
  • Engedélyezési dokumentációk összeállítása
  • Műszaki egyeztetéseken való részvétel

Elvárások:

  • Műszaki diploma, vagy folyamatban lévő felsőfokú műszaki tanulmányok
  • AutoCad szoftver ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki rajz- és dokumentáció olvasási készség
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Határozatlan idejű munkaviszony, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye: Budapest