Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Műszaki rajzoló » Ref.: AR-0625

Műszaki rajzoló munkatársat keresünk géptervezés és gépgyártás területen jelentős múlttal rendelkező magyarországi partnerünk részére.

Feladatok:

  • 2D-s rajzok rajzolása
  • Kézi rajzok digitalizálása AutoCad segítségével
  • Meglévő rajzok módosítása a főtervező utasításai szerint
  • Rajzi specifikációk és egyéb műszaki dokumentációk elkészítésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség (gépész technikus előny)
  • Műszaki rajzolvasási és értelmezési készség
  • AutoCad vagy más 2D-s tervezőprogram haladó szintű ismerete
  • Precizitás, a részletekrevaló odafigyelés képessége
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyök:

  • AutoCad vagy más 2D-s tervezőprogram felhasználó szintű ismerete
  • Valamely 3D-s tervezőprogram ismerete
  • Tervezői csapat támogatásában szerzett gyakorlat
  • Orosz és/vagy angol nyelv alapszintű tudása szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai kihívások és fejlődés lehetősége
  • Nagy vízgépek tervezésének megismerése
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest