Állásajánlat » Oktatás » Műszaki oktató, törökbálinti ipari automatizálási vállalat » Ref.: AR-0969

Műszaki oktatót (Terméktámogató mérnök) keresünk törökbálinti ipari automatizálási partnerünk részére külső és belső oktatások lebonyolítására.

Feladatok:

  • Oktatások megszervezése és lebonyolítása belső vagy külső helyszíneken pneumatikai, elektronikai, vákuumtechnikai és automatizálási témakörökben
  • Részt vesz az oktatási tematika kialakításában és fejlesztésében
  • Oktatási anyagok és prezentációk összeállítása és a szükséges eszközök kiválasztása
  • Az oktatással kapcsolatos megkeresések kezelése
  • Az oktatások ajánlattételének figyelemmel kísérése
  • A hallgatók részére konzulensi tevékenységet végez
  • Részt vesz szakmai fórumokon, versenyek, kiállításokon
  • Kapcsolatban áll ill. megbeszéléseken vesz részt a cég partnereivel és a kollégákkal
  • Részt vesz a műszaki dokumentációk elkészítésében
  • Havi összefoglaló riport elkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség és valamilyen pedagógiai területen szerzett felnőttképzés tartására alkalmas végzettség vagy még folyamatban lévő tanulmányok
  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség
  • Magabiztos fellépés
  • MS Office ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hétterű cégnél
  • Versenyképes fizetés és juttatás
  • Modern irodai környezet és barátságos csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Törökbálint