Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Műszaki karbantartási vezető » Ref.: AR-0982

Műszaki karbantartási vezetőt keresünk budai bevásárlóközpontba középfokú angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Felügyeli és üzemelteti az épületgépészeti és elektromos rendszereket, berendezéseket
  • Kapcsolatot tart a bérlőkkel
  • Fogadja a hibabejelentéseket és elvégezteti a javítási és egyéb munkákat
  • Koordinálja a munkatársak és az alvállalkozók munkáját
  • Dokumentációk és jelentések elkészítése
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal

Elvárások:

  • Szakirányú technikusi vagy mérnöki végzettség
  • Fűtési és hűtési rendszerek, villany és vízvezeték karbantartási területen szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság, magabiztos fellépés és határozott személyiség
  • Munkájában precíz

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest