Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Műszaki igazgató » Ref.: AR-0638

Hajdú-Bihar megyei gépgyártással foglalkozó partnerünk részére Műszaki igazgatót keresünk.

Feladatok:

  • A termelési és a műszaki egységek vezetése
  • Árajánlatok kontrollja és jóváhagyása
  • Kapcsolattartás a cég jelentősebb partnereivel
  • A vállalat stratégiájának megtervezésében és kialakításában való részvétel
  • Műszaki fejlesztési tervek kidolgozása és végrehajtása

Elvárások:

  • Minimum 5 éves releváns vezetői tapasztalat
  • Gépészmérnöki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • Vevőcentrikusság
  • Vezetői attitűd

Előnyök:

  • Légtechnikai ismeret
  • Hegesztőmérnöki ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye