Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Műszaki és karbantartási vezető, 4. kerületi ipari park » Ref.: AR-1000

Műszaki és karbantartási vezetőt keresünk 4. kerületi ipari park üzemeltetési részlegébe.

Feladatok:

  • Bérlőkkel való műszaki egyeztetések elvégzése
  • Felújítási és karbantartási munkák megszervezése, koordinálása
  • Bérlőkkel, hatóságokkal, alvállalkozókkal és beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Karbantartó csoport irányítása
  • Szükséges műszaki eszközök és anyagok beszerzése
  • Kivitelezések, műszaki átadások koordinálása, felügyelete
  • Dokumentációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett min. 5 éves tapasztalat
  • Határozott, gyakorlatias személyiség
  • Proaktív hozzáállás

Előnyök:

  • Ipari parkban szerzett tapasztalat
  • Vezetői gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Piacképes fizetés
  • Barátságos csapat

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület