Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Műszaki értékesítési képviselő, hegesztési és vágástechnikai terület » Ref.: AR-0725

Műszaki értékesítési képviselőt keresünk kereskedelmi és szolgáltató partnerünk részére hegesztési és vágástechnikai területre.

Feladatok:

  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás, vevőlátogatások
  • Új piaci lehetőségek, partnerek proaktív felkutatása
  • Árajánlatok készítése, műszaki támogatás, felhasználói tanácsadás
  • Folyamatos kommunikáció az anyavállalattal és külföldi partnerekkel
  • Részvétel marketing jellegű promóciók kidolgozásában
  • Értékesítéssel kapcsolatos sales adminisztrációs feladatok elvégzése, esetleges reklamációk kezelése
  • Értékesítési csatornamenedzsment, együttműködésben az értékesítési csapat tagjaival

Elvárások:

  • Min. 2 év munkatapasztalat értékesítési vagy műszaki konzultációs területen
  • Min. 2 év ipari értékesítési tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkára és csapatmunkára is képes
  • Megbízhatóság
  • Rendszeres utazást vállalja (Magyarország és Dél-Kelet-Európa) régióban is
  • Munkához kapcsolódó sales adminisztrációs feladatok ellátása
  • Műszaki támogatás nyújtása forgalmazók, telepítők részére
  • Kiemelkedő üzleti kommunikációs képesség és intelligencia
  • Hunter típusú személyiség
  • Kiváló tárgyalási és prezentációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix fizetés + teljesítmény arányos bónusz
  • Cafeteria
  • Szolgálati gépkocsi, céges laptop és telefon
  • Szakmai tréning és továbbképzések
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Halásztelek