Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Műszaki előkészítő » Ref.: AR-0699

Rövid leírás:

Műszaki előkészítőt keresünk tűzvédelmi partnerünk részére.

Feladatok:

  • Az ügyfelektől, kollégáktól beérkező megkeresések, ajánlatkérések naprakész kezelése
  • Árajánlatok készítéséhez szükséges szállítói ajánlatok bekérése
  • Szükség szerint az ajánlatok műszaki egyeztetése az érintett kollégákkal, ügyfelekkel
  • Árajánlatok előkészítése, kidolgozása árlisták és egyedileg beérkezett szállítói ajánlatok alapján
  • Ajánlatok ellenőrzése és prezentálása, egyeztetése az üzletág vezetőjével mind műszaki, mind pénzügyi oldalról
  • Árajánlatok határidőre történő elkészítése, és kiküldése az ügyfelek részére
  • Elkészített ajánlatokat az ügyfeleknek vezetett iktatószámmal küldi ki
  • Szükség szerint a cég életéhez elengedhetetlen feladatokban történő részvétel

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Min. alapfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Minimum 3 éves tapasztalat műszaki előkészítés és ajánlatkészítés területén
  • MS Office haladó felhasználó szintű ismerete, magas szintű táblázatkezelés
  • Megbízhatóság, precizitás, rendszerszemlélet
  • Jó problémamegoldó képesség, önállóság
  • Kiváló kommunikációs készség, lojalitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix fizetés
  • Home office lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest