Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Minőségbiztosítási mérnök » Ref.: AR-0507

Dinamikusan fejlődő gyártó cég minőségbiztosítási mérnököt keres kaposvári csapatába.

Feladatok:

  • Együttműködés a külföldi központtal; felelősség a beszámolók, auditok minőségéért
  • QA költségvetés tervezés és ellenőrzés
  • Célok, előírások és eljárások kidolgozása, fejlesztése és végrehajtása
  • Minőségbiztosítási kulcsteljesítmény mutatók (KPI) jelentése és ellenőrzése
  • Belső és külső ellenőrzések szervezése, vezetése
  • A felmerült minőségügyi hiányosságok követése, kezelése; személyzettel kapcsolatos kérdések azonosítása és a kiváltó okok elemzése; korrekciós intézkedések végrehajtása
  • Egyéb feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú (preferáltan műszaki) végzettség
  • ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 szabványok ismerete
  • Kiváló angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • MS Office programok magas szintű ismerete
  • Képesség önálló, illetve csapatban történő munkavégzésre

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Kaposvár