Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Mérnök üzletkötő - Műszaki tanácsadó » Ref.: AR-0495

Ipari kenőanyagok és tisztítóanyagok forgalmazásával foglalkozó partnerünk részére keresünk mérnök üzletkötő/műszaki tanácsadó kollégát.

Feladatok:

  • Jelenlegi partnerekkel való kapcsolattartás, kapcsolati lehetőségek bővítése
  • A területen lévő új partnerek, projektek és ügyfelek felkeresése
  • Ügyfelekkel való folyamatos személyes és telefonos kapcsolattartás
  • Műszaki és kereskedelmi ajánlatok elkészítése
  • Új alkalmazási technológiák kidolgozása
  • Ártárgyalások, műszaki egyeztetések lefolytatása
  • Előre meghatározott értékesítési célkitűzések realizálása

Elvárások:

  • Műszaki főiskolai/egyetemi végzettség vagy műszaki technikum
  • Kereskedelemben szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Belföldi utazásra való hajlandóság
  • Önálló munkavégzés
  • Kreativitás
  • Készség a csapatmunkára

Előnyök:

  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Ipari kenőanyagok/ragasztóanyagok ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil, megbízható munkáltatói háttér

Munkavégzés helye: Nyugat-Magyarország