Állásajánlat » Pénzügy » Mérlegképes könyvelő, piacvezető magyar ingatlanfejlesztő cég » Ref.: AR-0669

Piacvezető ingatlanfejlesztő partnerünkhöz több éves tapasztalattal rendelkező mérlegképes könyvelő munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • A cégcsoport meghatározott társaságainak teljes körű könyvelése (bejövő számlák, házi pénztár, bankszámlakivonatok, vegyes könyvelési tételek könyvelése)
  • Analitikák és főkönyv egyezőségének biztosítása
  • Adóbevallások, adatszolgáltatások elkészítése, adófolyószámlák egyeztetése
  • Havi, negyedéves, éves zárási feladatok elvégzése, beszámoló összeállítása
  • A gazdasági vezető által meghatározott feladatok elvégzése
  • Együttműködés a társosztályokkal és a cégcsoport könyvvizsgálójával

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség (vállalkozási szakon) és regisztráció
  • Könyvelési területen szerzett legalább 3 év gyakorlat
  • Jártasság a számviteli törvény és a feladatok ellátásához szükséges adótörvényekben
  • Önálló, pontos munkavégzés, döntésképesség, határozottság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú biztos munkahely
  • Magán egészségbiztosítás
  • Meleg ebéd (választható menüből)
  • Jó hangulatú, kellemes légkör

Munkavégzés helye: Budapest