Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Mérnök szaktanácsadó (ipari automatizálás) » Ref.: AR-0370

Nemzetközi partnerünkhöz keresünk mérnök-szaktanácsadót automatizálási területre.

Feladatok:

  • A partnerek igényeinek műszaki tisztázása, tanácsadás a vevők illetve a kollégák számára.
  • Szükség esetén telefonos, elektronikus vagy személyes konzultáció a kollégákkal, illetve a vevőkkel.
  • Az értékesítő munkatársak támogatása, prezentációk, új termékek bemutatása.
  • A vevőknél helyszíni feladatfelmérések végrehajtása, reklamációk megfelelő módon és határidőben történő kezelése.
  • A reklamációk kivizsgálása, feldolgozása, műszaki véleményezése.
  • Kapcsolattartás az anyacég műszaki szaktanácsadóival és a Kutatási Fejlesztési Központtal.
  • Piackutatási anyagok feldolgozása, adatok begyűjtése és továbbítása az illetékesek felé.
  • Műszaki dokumentációk; kezelési utasítások elkészítése, lektorálása.
  • Új termékek megjelenésének és a régiek módosításának napra kész követése.

Elvárások:

  • Ipari automatizálás elemeinek ismerete (érzékelők, vezérlés, hajtások)
  • Pneumatikus rendszerek ismerete
  • Mechatronikai, karbantartó mérnöki vagy villamosmérnöki végzettség
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Magas színvonalú oktatás
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Törökbálint