Állásajánlat » Marketing » Marketing munkatárs » Ref.: AR-0903

Marketing munkatársat keresünk innovatív IT megoldásokkal foglalkozó tanácsadó partnerünk részére Budapestre a 2. kerületbe.

Feladatok:

  • Marketing terv kidolgozása a vezetőséggel együttműködve
  • Az értékesítés támogatása Magyarországon és külföldön
  • Együttműködés a fejlesztő csapattal
  • Márka ismertség növelése
  • Piackutatás elvégzése
  • A fogyasztói igények, szokások és trendek megismerésére
  • Online marketing kampány megtervezése és megvalósítása
  • A cég weboldalának kezelése, frissítése
  • A cég social media oldalainak kezelése
  • Tartalom előállítása angol nyelven is
  • Webináriumok megszervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Informatikai termékekkel vagy megoldásokkal kapcsolatos marketing vagy sales tapasztalat vagy erős informatikai érdeklődés
  • Online marketing tapasztalat
  • Jó csapatjátékos, proaktív és kreatív személyiség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Lelkes, tanulni vágyó személyiség

Előnyök:

  • Nemzetközi piacfejlesztési területen szerzett tapasztalat
  • Elektronikus DM rendszerek, CMS kezelés és Google AdWords ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Izgalmas projektekben való részvételi lehetőség
  • Tanulási lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest 2. kerület