Állásajánlat » Marketing » Marketing menedzser » Ref.: AR-0889

Marketing menedzsert keresünk osztrák tulajdonú magánklinikára Budapestre a 4. kerületbe magabiztos angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Marketing stratégia tervezés és kivitelezés
  • Online és offine marketing csatornák hatékony használata
  • (Facebook, Instagram, Google Ads, Hírlevelek, stb.)
  • Hirdetések szövegezése, angolul is
  • Hirdetések optimalizálása
  • CRM rendszerek ismerete, kezelése
  • Weboldal kezelése
  • Kapcsolattartás az ügynökséggel, grafikai stúdióval, nyomdával
  • Közreműködés marketing anyagok készítésében

Elvárások:

  • Egészségmarketingben szerzett több éves tapasztalat elengedhetetlen
  • Online marketinges tapasztalat
  • Social media ismerete
  • Képszerkesztő programok ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér
  • Igényes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest