Állásajánlat » Marketing » Marketing- és vállalati kommunikációs szakértő, nemzetközi ingatlanfejlesztő vállalat » Ref.: AR-0894

Marketing és vállalati kommunikációs szakértőt keresünk nemzetközi ingatlanfejlesztő partnerünk részére kiváló angol nyelvtudással Budapestre a 6. kerületbe.

Feladatok:

  • Éves marketing és kommunikációs terv és büdzsé elkészítése
  • Reklám, PR és a digitális ügynökségekkel való aktív együttműködés
  • Sajtóközlemények, cikkek, előadások és interjúk tartalmának elkészítése angol nyelven is
  • A vállalati kommunikációval kapcsolatos események megszervezése
  • Sajtó nyomonkövetése
  • Közreműködés a weboldal tartalmának elkészítésében
  • Havi kommunikációs tevékenységek riportolása angol nyelven

Elvárások:

  • Felsőfokú kommunikációs vagy gazdasági végzettség PR, reklám, marketing, kommunikáció, újságíró, vállalati kommunikáció stb. szakirányon
  • Min. 5 év ügynökségnél vagy vállalatnál szerzett PR tapasztalat
  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Képes angolul választékosan szöveges tartalom megírására
  • Kiváló kommunikációs, prezentációs és íráskészség
  • Gyakorlott a vállalati kommunikációt érintő események megtervezésében
  • Ismeri a digitalis média legújabb trendjeit

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Exkluzív munkakörnyezet
  • Megbecsülés és barátságos csapat

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület